Lew Judy. Listopadowy Wieczór Uwielbienia

😇

W czwartek 17 listopada we wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej uwielbialiśmy wspólnie Pana Naszego Jezusa Chrystusa na kolejnym Wieczorze Uwielbienia.

🔥

Wieczór ten rozpoczął się Mszą Świętą, po niej wysłuchaliśmy konferencji naszego duszpasterza ks. Roberta Szymochy o Kościele i roli Kościoła w naszym życiu a następnie oddawaliśmy Chwałę i Część Naszemu Bogu.

📍

A oto proponowane treści do rozważenia po wysłuchaniu konferencji:• Czym jest Kościół?• Jaki mam obraz Kościoła?• Dlaczego Kościół jest miejscem naszego zbawienia?• Co to znaczy, że Bóg jest obecny w Kościele?• W jaki sposób każdy z nas decyduje o zjednoczeniu się z Bogiem?• Kiedy stajemy się zdolni do budowania nowych, świętych relacji z innymi ludźmi?• Jak odkryć prawdę o Kościele?• Skąd biorą się nasze błędne wyobrażenia?• Jak poznać Kościół i znaleźć swoje miejsce w nim?

Nie zabrakło też świadectwa, modlitwy o pokój i uzdrowienie. Dziękujemy Ci Panie za wszelkie Łaski jakimi nas obdarzyłeś!

fot. Katarzyna Błachut