Rozpoczęcie Roku Formacyjnego w diecezji

😍

10 września wzięliśmy udział w Diecezjalnym Rozpoczęciu Roku Formacyjnego, które odbywało się w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu.

😇

Przeżyliśmy wspólnie jednoczące chwile, wzięliśmy udział w uroczystej mszy świętej, której przewodniczył Bp Roman Pindel.

🎼

Podczas wydarzenia wzięliśmy również udział w zajęciach treningowych poprowadzonych przez pana Pawła Żyglinskiego, a gościem specjalnym, który poprowadził koncert i podzielił się z nami swoim świadectwem był raper Tau.

👉

Był to dobry czas przygotowania na nowy rok formacyjny. Kościół Młodych jako nasza wspólnota po raz pierwszy wzięła udział w takim wydarzeniu. Byliśmy tam razem z ks. Tomaszem Bieńkiem i z innymi wspólnotami z Parafii św. Macieja z Andrychowa: Scholą, Oazą Młodzieżową i Służbą Liturgiczną. Dziękujemy (A.T.)fot. Gość Niedzielny i Diecezja Bielsko Żywiecka Robert Karp